O firmie

Wynajem sprzętu rozrywkowo-rekreacyjnego w Gdańsku

Europarty jest jedną z pierwszych firm na polskim rynku zajmujących się wynajmem sprzętu rozrywkowo-rekreacyjnego. Posiadamy kilkadziesiąt rodzajów różnorodnych urządzeń dla dzieci i młodzieży.

Działamy w branży już od 1996 r. Przez ten czas wyrobiliśmy sobie markę godnych zaufania partnerów dla dziesiątków firm i instytucji w Polsce. Na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę o najnowsze atrakcje z całego świata. Dbamy o to, by nasi klienci mogli korzystać z najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku.

Dużym atutem naszej firmy jest elastyczność – jesteśmy w stanie dopasować się do każdego tematu imprezy i do każdego budżetu. Mamy w swojej bazie setki autorskich scenariuszy i zestawów tematycznych. Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia, starannie dobieramy urządzenia rekreacyjne, tak by wszyscy (niezależnie od wieku, płci czy poglądów) zawsze wspaniale się bawili. Nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o Waszą dobrą zabawę i bezpieczeństwo.

Od lat organizujemy pikniki tematyczne i imprezy firmowe. Interesuje Państwa mini golf czy dmuchany zamek dla dzieci? W naszej ofercie znajdą Państwo obie atrakcje. Jednak to nie wszystko!

Doskonale wiemy jak wymagającym klientem są dzieci. Dlatego przygotowaliśmy dużą bazę urządzeń dla dzieci. Oprócz dmuchawców, takich jak dmuchana zjeżdżalnia i nadmuchiwana ściana do wspinaczki, oferujemy całe zestawy atrakcji dla dzieci. Posiadamy zestawy tematyczne m.in. morski świat, Western czy Gwiezdne Wojny. Z nami najmłodsi na pewno nie będą się nudzić!

Posiadamy także sprzęty rekreacyjno-rozrywkowe dla dorosłych. Prowadzimy także wynajem sprzętu na imprezy dedykowane dla trochę starszych użytkowników. Oferujemy wynajem symulatora rodeo, kul wodnych oraz mini golfa.

Zapraszamy!
Nasza oferta jest aktualna przez cały rok. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku, jednak prowadziły działalność na terenie całego kraju. W obrębie 100 kilometrów, zapewniamy dowóz w cenie.

Jeśli nadal się Państwo wahają, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w doborze odpowiedniego sprzętu.